Banaans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Banaans

ir dažādiem vitamīniem, minerālvielām un ogļhidrātiem bagāts dzeltens auglis, kurš nav viens no labākajiem enerģijas nodrošinātājiem pasaulē, zaļie dārzeņi un viss pārējais, kur ir vairāk cukurs un vēl ļoti daudz kas cits dod vairāk tūlītējas enerģijas.
 
SatursReģistrētiesPortalLatest imagesMeklētIeiet

 

 Memento (2000)

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
Jaaniitisss
Admin
Admin
Jaaniitisss


Male Number of posts : 26
Age : 36
Registration date : 22.10.07

Memento (2000) Empty
PostTēma: Memento (2000)   Memento (2000) Icon_minitimePiektdiena Oktobris 26 2007, 20:48

Memento (2000) Memento_poster

Filmas sižets: Pēc tam kad divi bandīti nogalināja Leonarda sievu un radīja viņam galvas traumu, Leonards vairs nepēj neko atcerēties ilgāk par kādām ~ 2 minūtēm. Bet viņš vēlas atrast sievas slepkavu un atriebties.

Mans komentārs: Pats interesantākais un lielākais filmas plus ir tās uzbūve, proti notikumi norisinās no beigām uz sākumu. Filma sastāv no melnbaltām epizodēm un krāsainām epizodēm. Pēc katras melnbalstās seko viena krāsaina (Var arī teikt pēc katras krāsainās seko viena melnbaltā). Melnbaltās epizodes iet secībā(no sākuma uz beigām) un noris pirms krāsainām epizodēm. Savukārt krāsainās epizodes iet no beigām uz sakumu. Uzskatu, ka, ja nebūtu šī te sarežģītā filmas uzbūve, tad tā būtu drusku švakāka, bet vienalga ļoti laba filma. Starp citu kādos DVD bija bonus kur varēja filmu noskatīties pareizā secībā.
Pats varonis ir ļoti labi izdevies un visvairāk viņa slimība. Neko nevar atcerēties pēc sievas nāves, atliek bildēt bildes, veikt pierakstus un nevienam neuzticēties, jo jebkurš var viņa atmiņas problēmas izmantot. Aktieris Guy Pearce savā labākajā lomā, ļoti labs tēlojums.
Sižets filmai ļoti labs un vislaik daudzi dažādi negaidīti pavērsieni, sākumā redzam kā tas viss beidzas un tagad skatamies kā Leonards līdz tam visam nokļuva. Un pati filmas uzbūve padara visu vēl sarežģītāku.
Režisora Christopher Nolan labākais darbs. Viņs jau nu noteikti bija pelnījis oskaru par labāko direktoru un arī par scenāriju.
Tāpat filmā ir veiksmīgias epizodes kuras man lika pasmaidīt. Piemēram epizode kurā Leonards bēg no viena čaļa vārdā Dods un aizmirst to, paskatās pa kreisi, redz Dodu un saka:"Ko es daru? laikam es viņam skrienu pakaļ" Leonards sāk skriet uz Doda pusi, Dods sāk šaut pa Leonardu un Leonards saka:"Ā nē viņš tomēr ķer mani" un sāk bēgt prom. Otra epizode bija kur viņš sajauca durvju nummurus ar 9 un 6. Un kad ieejot Doda nummurā, lai viņu sagaidītu, to aizmirst un ieiet nomazgāties un tad atnāk Dods.
Tāpat filmā Leonards stāstija par vienu citu čali, kuram bija tādas pašas problēmas ar atmiņu, patika tas kā viņa sieva mēģināja pārbaudīt vai viņs netēlo.
Kopumā saku, ka šis ir tiešām kas tāds ko es noskatījos un skatīšos vēl vairākas reizes. Ko tik perfektu es vēl nebiju redzējis. Vienkārši ideāls trilleris. Viena no filmām, kuru es atļaujos novērtēt ar maksimālo atzīmi. Un iesaku obligāti noskatīties tiem, kas vēl nav paguvuši.

Vērtēju ar 10/10
Atpakaļ uz augšu Go down
https://banaans.latvianforum.net
ruudis
VIP
VIP
ruudis


Male Number of posts : 21
Age : 30
Registration date : 26.10.07

Memento (2000) Empty
PostTēma: Re: Memento (2000)   Memento (2000) Icon_minitimePiektdiena Oktobris 26 2007, 20:51

WOW garsh apraksts
thumbsup
Atpakaļ uz augšu Go down
sandyys
VIP
VIP
sandyys


Male Number of posts : 21
Age : 33
Registration date : 22.10.07

Memento (2000) Empty
PostTēma: Re: Memento (2000)   Memento (2000) Icon_minitimePiektdiena Oktobris 26 2007, 22:45

njaaa labs !!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.road.blogs.lv/
Sponsored content





Memento (2000) Empty
PostTēma: Re: Memento (2000)   Memento (2000) Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Memento (2000)
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Banaans :: Izklaide :: Kino-
Pāriet uz: